The Convention Program

Icon Printer.jpg

תכנית   הכינוס

(heb-eng  interleaved)

 Thursday, November, 10, 2022

Afternoon Parallel Sessions

חמישי, 10 בנובמבר 2022

 Exhibition opens: 8:00-18:00          Herods  Pavilion, Dan Blue Lobby   |                     Registration: 8:00-16:00         

סיכוני בטיחות בתחזוקה

Maintenance Safety Risks
Chair:  Benny Biton

 מסלול: תפעול ותחזוקה

TPM 1.1

14:00

בטיחות ותפעול ברשת ההולכה - לקוחות מתח עליון עם פיקוח הולכה

Safety & Operation in Transmission Grid -
HV Costumer with TCC

Haim David, Israel Electric Co.

TPM 1.2

14:25

רגולציה באווירה נפיצה ת"י 60079 בדיקה, תחזוקה ואישורי כשירות

Regulation EX Area IEC60079. Inspection, Maintenance, and Certificates

Joseph Shapira, Independent, Israel

TPM 1.3

14:50

בטיחות בשימוש רחפנים במתקני ייצור חשמל ובקווי מתח בחח"י

Safety Applications of Using Drones in Electricity Production on IEC

Shlomo Shmuely, Israel Electric Co

TPM 1.4

15:15

יישומי בטיחות ואמינות בלוחות מ"נ חכמים

Safety and Reliability Applications of Smart Switchgears

Dov Zimerman,  Eaton, Israel

TPM 1.5

10:40

TPM 2

 

Dan Eilat

Tarshish
 

ניהול ותחזוקת אנרגיות מתחדשות

Management & Maintenance of
Renewable Energies

Chair:  Anton Platskovsky

 מסלול: אנרגיה מתחדשת

TPM 2.1

14:00

סקירת הפרעות מערכת בישראל - פיקוח ארצי

Israel Events Analysis ISO

Shimon Fisher,
NOGA, Israel

TPM 2.2

14:25

הפסקת ייצור בממיר 15 קוא"ט

Current Interruption

Zohar Winboim,
Zohar Winboim Elec. Engineering, Israel

TPM 2.3

14:50

שדרוג מערכות סולאריות מסחריות: היבט תכנוני, רגולטורי וכלכלי

Repowering of C&I PV Sites: Design, Regulation and Financial Aspects

Boris Habarov, Enercity - Renewable Engineering, Israel

TPM 2.4

15:15

Rapid Shutdown Facts and Insights

כיבוי מהיר עובדות ותובנות

Gal Bauer, Tigo Energy, Israel

TPM 2.5

15:40

מהפכת מדדי הביצועים של מתקני PV בשילוב אגירה

Performance Evaluation Revolution of Storage Integrated PV Systems

Michael Iospa,  Belectric, Israel

איכות הבדיקות והבודק

The Quality of the Tests and the Tester

Chair: Abraham Yaniv

מסלול: בדיקות ומדידות

TPM 3.1

14:00

שמירת כשירות מקצועית של בודק המתקנים

Keeping the Professional Capabilities of the Facilities Technician

Roni Sinai, Israel Electric Co.

TPM 3.2

14:25

סוגיות בבדיקות מתקנים סולאריים

Issues with Inspections of PV Solar Systems

Guy Rath, Rath Engineering Service, Israel

TPM 3.3

14:50

ניהול והבטחת איכות הבדיקות באירופה

Management and Quality Assurance of Tests in Europe

Avishai Rash, Avishai Rash

TPM 3.4

15:15

הסדרת בדיקות ודוחות בדיקה – מינהל החשמל ברשות החשמל

מכרז לביצוע בדיקות מתקנים של חברת החשמל

Roni Sinai, Israel Electric Co.

 

דיון פתוח

בהשתתפות המרצים

מערכות לניהול טעינה

Management of EV Charging Systems

Chair: Avihu Pines

מסלול: תחבורה חשמלית

TPM 4.1

14:00

מערכת ניהול ובקרה חכמה לרכב חשמלי מסוג דינאמי

Smart Dynamic Management and Control for EV CAR

Avi Ben-Arush, Schneider-Electric, Israel

TPM 4.2

14:25

מערכות לניהול טעינה" למול ניהול עומס הביקוש"

"Load Management Systems" VS Management of Demand Load

Joseph Citron, Israel Electric Co.

TPM 4.3

14:50

Requirements of Energy Storage for V2G Participation in Grid Support

Carina Lehmal, Ziqian Zhang,

Graz University of Technology, Austria

כדאיות כלכלית של ניהול טעינת רכבים חשמליים

 Economic Viability of Managed eV Charging

Dr. Nurit Gal, e-NRGY Energy Consulting, Israel

TPM 4.4

15:15

יתרונות של מערכות ניהול טעינה
מבוססות מיחשוב דינמי

Advantages of Computerized Dynamic eV Charging Management Systems

Eli Kordova, 
Tadiran new Energy - Aviem eV Charging Management, Israel

TPM 4.5

15:40

חידושים בפנלים PV ואגירה

Innovation in PV Panels & Energy Storage

 Chair: Dr. Moshe Sitbon

מסלול: חדשנות ומחקר

TPM 5

 

Dan Eilat
 

Coral

אופטימיזציה של כיוון פנלים סולאריים על בסיס תעריף משתנה

Optimizing Solar Collectors Orientation Based on Electricity Tariffs

Muhannad Shahbari, Karam Said, Prof. Alon Kuperman, Shahbari Engineering, Israel

TPM 5.1

14:00

חדשנות במתקני מתח גבוה - התחמ"ש הדיגיטלית

The Digital Substation - Innovative, Secured and Connected

Liron Rozenzweig, Schneider Electric, Israel

TPM 5.2

14:25

TPM 5.3

14:50

יישום כלי הנדסת מערכת בפיתוח ותכנון של מיקרו רשתות חכמות

Implementing System Engineering Tools in Smart Micro Grid Designing

David Sarussi, NRCN, Israel

אגירת אנרגיה על ידי ליתיום יון כתמיכה לרשת החשמל

Energy Storage by Lithium-Ion for Power Grid Support

Neta Cohen, Israel Electric Co

TPM 5.4

15:15

מערכת הספק אלקטרונית חסרת קבל אלקטרוליט לאספקת פרצי אנרגיה

Electrolyte Capacitor free Electronic Power System for Pulsating Loads

Nissim Amar, Dr. Ilan Aharon, Ariel University, Israel

TPM 5.5

15:40

פיתוח רשת חלוקה

Development of Distribution Network

Chair: Eli Elisha

מסלול: כללי

TPM 6

 

Herods
Boutique

Kings C

TPM 6.1

14:00

פיתוח רשת החלוקה בעיני הרגולטור

Development of the Distribution Grid from Regulator Perspective

Ido Schwab,

Israel Electricity Authority

TPM 6.2

14:25

מערכת ניהול תוכניות יצור

Production Plan Management System

Maor Shacrur,

Israel Electric Co.

TPM 6.3

14:50

Impact of Smart Energy Management in C&I Customers on the Gri

השפעת ניהול חכם של אנרגיה בלקוחות מסחריים על רשת החשמל

Oren Halevi, DRIIVZ, Israel

in english1.jpg

TPM 6.4

15:15

מידול שנאי תחמ"ש לחישוב זרמי קצר בעידן גנרציה מבוזרת

Modeling Substation Transformers for Short-Circuit Analysis

Dr. Aharon Kalyuzhny, Israel Electric Co.

TPM 6.5

15:40

שווקים חדשים לאגירת אנרגיה בישראל

New Market for Energy Storage in Israel

Honi Kabalo, Enlight Energy, Israel

ASHRAE Israel Chapter

Chair: Rafi Aharoni

מסלול: מיזוג אוויר

TPM 7.1.1

14:00

סיכום פעולה של ASHRAE Israeli Chapter בשנת 2021-2022

רפי אהרוני

יו"ר יוצא של ASHRAE Israeli Chapter

TPM 7.1.2

14:15

תכנית פעולה של ASHRAE Israeli Chapter לשנת 2022-2023

בני הרשקוביץ

יו"ר חדש של ASHRAE Israeli Chapter

מדדים אקלימים לתכנון מיזוג אוויר בישראל בראי שינויי אקלים

Climate Indices for Planning in Light of Climate Change in Israel

Dr. Yizhak Yosef, Israel Meteorological Service

TPM 7.1.3

14:50

TPM 7.1.4

14:50

שיפור בריאות האדם – בבניין

Improving Health in Building

Dr. Hofit Itzhak Ben Shalom, Tel Aviv University, Israel

TPM 7.1.5

15:15

מבט אחר על נשאי אקלים, סביבה ואנרגיה

A Different View on Climate, Environment & Energy

Prof. Yonatan Dubi, Ben Gurion University, Israel

 Welcome Cocktail :

 SEEEI's 20th anniversary

קוקטייל קבלת פנים
לרגל 20 שנות העשייה
של ההתאגדות

 Festive Ceremony

טקס חגיגי 

Herods Boutique
 

Kings

16:45

טקס הענקת תעודות ואותות / Certifications Awarding Ceremony

 

יו"ר: אמיל קויפמן, נשיא התאגדות מהנדסי חשמל, אלקטרוניקה ואנרגיה

במעמד

קארין אלהרר*, שרת האנרגיה

 

הנְשִׂיאוּת:

דר' אהרון בר דב, פרופ' אברהם אלכסנדרוביץ, הרצל פרידמן, אלישע אקשטיין

 

אות שרה האנרגיה על מפעל חיים בתחום הנדסת חשמל יוענק ל :

עופר בלוך, דר' אורי דומן, אברהם מנשה

 

תעודת הוקרה מטעם התאגדות מהנדסי חשמל, אלקטרוניקה ואנרגיה בישראל תוענק ל:

פרופ' גדי גולן, נעם הררי, אבי לוגסי, אברהם יניב, יובל מרגוליס, ולדימיר נמירובסקי

19:30      Dinner in your hotel                                                                                                            ארוחת ערב  במון בו לנים: 19:30  :

הרצאה באנגלית- 
in english1.jpg