Gradient

Archive: Program  2021  ארכיון: תכנית 
(heb-eng  interleaved)

 Friday, November, 12

Morning Parallel Sessions

FAM 1


Dan,
Tarshish A

מנהלי משרדי תכנון - מנהלי אגפי רשת חח"י

Heads of Design Offices - Heads of IEC

דיון פתוח

יו"ר המושב: איתן שרעבי, רפי כהן

09:00-

10:00

בהשתתפות:

מנהלי חברת החשמל

הרצל פרידמן,  מנהל אגף הנדסת רשת

משה כהן , מנהל אגף רשת ירושלים והנגב ​

אברהם ראבוחין, מנהל אגף רשת דן וחוף

אלי אלישע,  מנהל הנדסת חלוקה

מנהלי משרדי תכנון:

עמנואל מרינקו, יו"ר אני חברה להנדסת חשמל

דוד בר עקיבא, יו"ר ד. בר עקיבא מהנדסים יועצים

יוסי אהרוני,  מנכ"ל חברת י. אהרוני הנדסת חשמל

ארקדי שיין, מנכ"ל חברת א. שיין - מהנדסי חשמל

אמיר טיקטין,  מנכ"ל חברת טיקטין תכנון חשמל

FAM 2

 

Dan

Tarshish
B

חדשנות בתחום החשמל והאנרגיה

Innovation in the Field of Electricity and Energy

יו"ר המושב: פרופ. יוסי פנחסי

FAM 2.1

09:00

טיפוח חדשנות בעולם החשמל המודרני

ד"ר גדעון פרידמן, מדען ראשי משרד האנרגיה

שינוים טכנולוגיים וחדשנות בחברת החשמל

אמיר ליבנה, סמנכ"ל אסטרטגיה, חדשנות ושינוי מבני, חברת החשמל

FAM 2.2

09:25

השפעת החדשנות הדיגיטלית על עולם ניהול מערכות הספק

רונן אהרון, מנכ"ל ABB ישראל

FAM 2.3

09:50

From CO2 to Methane – Zero Carbon Signature

Prof. Gady Golan, Nathan Shahar, Ariel Univ.

FAM 2.4

10:15

המנוע החשמלי היחסות

Electric Relativistic Engine

Prof. Asher Yahalom, Ariel University

FAM 2.5

10:40

Optimizing Photovoltaic Productivity for Homeowner Installations

Yonathan Osovizky, Itamar Osovizky, Dr. Alon Osovizky,

Max Ghelman, NNRC

FAM 2.6

11:05

FAM 2.7

11:30

How Advanced Conductors Modernize the World’s Electric Power Grid

Andrea Sacripanti, CTC Global, Italy

FAM 3

Dan,

Coral

קידום ייצור מאנרגיות מתחדשות

Promoting Production Renewable Energies

יו"ר המושב: איתי מנשה

TAM 3.1

09:00

מערכת לקצירה והשבה אנרגיה ביומכנית עבור שלד חיצוני בזמן הליכה

System for Energy Harvesting & Returning Energy to an Exoskeleton

Yakir Knafo, Avi Manor, Dr. Alon Osovizky,
Prof. Raziel Rimer, Ben-Gurion University, NRC

TAM 3.2

09:25

תפיסות חדשות ומגמות המגדילות את הביזור

וחדירת האנרגיות המתחדשות

New Perceptions & Trends to Increase the Penetration of Renewables

Tzvi Kobielsky, Siemens Energy

TAM 3.3

09:50

פתרונות אגירה למערכות PV עם מערכות SMA

Simple Way to Storage Energy with SMA Turnkey Solution

Tobias Beisheim, Ido Karbol, Jan Goldau,
SMA Solar Technology, Germany, Israel

FAM 5


Dan,
Tarshish A

חברת נגה, ניהול מערכת החשמל – משימות ואתגרים

                                                                                               Chair:  Barak Rechef

דברי פתיחה: אלוף (מיל) סמי תורג'מן, יו"ר חברת נגה - ניהול מערכת החשמל

             אתגרי ניהול משק החשמל בעידן קורונה

שמעון (שיקי) פישר, סמנכ"ל תפעול

            אגירת אנרגיה בהיבט של החברה לניהול המערכת

ד"ר עוזי זרחיה, סמנכ"ל תכנון ופיתוח

             פנינו לאן במודל התחרותי

איגור אהרונוביץ, סמנכ"ל סחר

10:00

FAM4

 

Dan Eilat

Blue A

חידושים במערכות מיזוג אוויר 3

Innovations in Air Conditioning 3

יו"ר המושב: יוני מלאכי

TAM 4.1

09:00

טיהור וניקוי זיהומי וירוס הקורונה
ע"י מערכת המזוג ובקרת המבנה

Coronavirus Disease Environmental Cleaning and Disinfection
HVAC BMS

Moshe Touboul, Ofer Taib, Afcon Control & Automation, Aura Air

Why R32 is the Right Choice for the Future

Michel Guichard, Lennox EMEA, France

TAM 4.2

09:25

TAM 4.3

09:50

היבטי אנרגיה ומיקרו אקלים בטכנולוגית גידול וורטיקאלי 

Energy and Micro Climate Aspects in Vertical Fields

Avraham Menashe, A.M. International  Consulting Engineers

טכנולוגית UVC - יתרונות ומוצרים בתחום איכות האוויר

UVC Technology – Advantages & Products for Indoor Air Quality

Ronni Fuchs, Electra Consumer Products

TAM 4.4

10:15

TAM 4.5

10:40

דיון פתוח

רגולציה טכנית בחיבור יצרנים מבוזרים

Chair: Abraham Yaniv

FAM 6

 

Dan

Coral

10:00

   בהשתתפות:

איגור סטפנסקי, מנהל מינהל החשמל, רשות החשמל

משה שיטרית, ראש אגף רישוי ופיקוח, רשות החשמל

שגיא סנדלר,  מהנדס ראשי - חברת נופר אנרגיה

גיל יהודה,  מנהל מחלקת פיתוח מערכת, חברת נגה

ירדן יצחקי, סמנכ"ל הנדסה וטכנולוגיות, דוראל אנרגיה

10:00

11:00     Coffe break in the Exhibit areas                                                                           הפסקת קפה בשטחי התערוכה 

 :11:00

Plenary Session 9

Dan

Tarshish A

11:30

פתיחת מקטע האספקה לתחרות

Opening the Supply Section to the Competition

Chair: Dr. Ilan Suliman

מקטע האספקה – הניסיון האירופאי

           דרור בר לב, חברת  ,ProCom Germany

                      דיון פתוח בהשתתפות:

           עוז לוי, ראש חטיבת רגולציה רשות החשמל,

           אבי דויטשמן,  סמנכ"ל כספים, חברת החשמל לישראל,

           איגור אהרונוביץ, סמנכ"ל סחר, חברת ניהול מערכת,

           טל דיין, סמנכ״ל סחר, רפק אנרגיה

           אלי אסולין, מנכ"ל דוראד

Plenary Session 10

Dan

Blue

11:30

פרויקטים גדולים במשק החשמל והאנרגיה

Large Projects in the Electricity and Energy Sector

יו"ר: דוד בר עקיבא

             גילוי וניהול עשן רכבת קלה מנהרת הקו האדום

אשר לסרי, מנהל אפקון גילוי אש ובטיחות קבוצת אפקון אחזקות

             אתגרי פרויקט מאו״ר

צבי שטג, מנהל אגף פרויקטי ייצור, חברת החשמל
            אתגרים תכנוניים ובצועים בפרויקט הרכבת הקלה

סרג'יו הולינגר,   CRTGEEB

             פרויקטי PPP במשק האנרגיה - יישומים ואתגרים"עומרי אישך, רפרנט אנרגיה בחטיבת תשתיות       

        ופרויקטים באגף  החשב הכללי - משרד האוצר

|

Closing Session

מושב נעילה

Dan

Blue

13:00

יו"ר:  פרופ'  סימון ליצין, יו"ר כינוס "חשמל ואנרגיה 2021"

 

דברי סיכום

                      אמיל קויפמן, נשיא התאגדות                                       
                    אבי מנשה, יו"ר אגודת מהנדסי מיזוג אוויר ואנרגיה בהתאגדות                             

 

מרצה אורח:

תעודת הביטוח הגרעינית

     יוסי מלמן, עיתונאי, פרשן לענייני מודיעין וביטחון 

This program is subject to modifications and changes.                                                         ** Session in English