top of page
רישום

תוכנית חברתית

מוזיקה, בירה ומצב רוח

להקת שמש במבחר קטעים מוזיקליים על כוס משקה.

משקה ראשון במסירת וואוצ'ר.

סיום רגוע ליום עמוס תוכן מקצועי ומפגשים עסקיים.

הערב בחסות חברת Eaton. 

במהלך הערב יוגרל פרס למשאירי כרטיס ביקור בדוכן איטון בתערוכה.

במתחם בריכת הרודס בוטיק, כניסה דרך הפאביליון, לבעלי תגים ובני/בנות זוג.

08/11/2017

20:30

|

רכיבת שטח לאורך גבול ירדן

המשתתפים בכינוס וחובבי האופניים מוזמנים לרכיבת שטח במסלול לאורך גבול ירדן ממלון הרודס לעין עברונה. אורך המסלול הוא כ- 30 ק"מ (מישורי). 

ל- 10 הרוכבים הראשונים שיגיעו לעין עברונה תוענק חולצת רכיבה איכותית (Rotsi) תרומת ABB. 

היציאה ביום חמישי, 9.11, בשעה 6:30 בבוקר ממלון הרודס.

למי שאינו מביא אופניים, ישנה אפשרות לשכור אותם באילת

09/11/2017

06:30

|

דויד ברוזה בהופעה

9/11/2017

21:30

|

דן אילת, Blue

דויד ברוזה אחד האמנים המוערכים והחשובים במוסיקה הישראלית אשר הקריירה המוסיקלית שלו חוצה גבולות ויבשות בהופעה עם מיטב השירים מכל השנים ומכל האלבומים:

 

"יהיה טוב","שיר אהבה בדואי","האישה שאיתי", "סיגליות","ברקים ורעמים","חיפה","דניאלה", "החיים הם חומר טוב","מתחת לשמיים", "ביקור מולדת","זה הכל או כלום", "בוכה אל הקירות" "חולם"
ועוד רבים וטובים.

"ברוזה הוא אמן מנוסה ובשל. השיבה זרקה בשערו, הטמפרמנט מאופק (יחסית, יחסית), אבל הוא מתמקד בעיקר, מתמכר כתמיד לנגינה ומתמסר למוזיקה, ונקי מלהטוטנות לשמה.החיוך הקבוע של שביעות רצון שנסוך על פניו, אחד מסימני ההיכר שלו, עלול להטעות. הוא עדיין מצליח לטעון את השירים הכל כך מוכרים באנרגיות ובחיים חדשים. חשוב לו להגיד, להשמיע, לא רק לרצות את טעם הקהל ודרישותיו. בשורה התחתונה המופע של דויד ברוזה הוא חגיגת מוזיקה צרופה."

(עמוס אורן "אתר הבמה")

הרצאת אורח: הצצה לשנת 2035

ד"ר יובל דרור

דיקאן בית הספר לתקשורת במסלול האקדמי במכללה למנהל

10/11/2017

12:15

|

דן אילת, Blue

אנו חיים בעולם אפוף טכנולוגיות. מרגע לידיתנו ועד רגע מותנו, טכנולוגיות נמצאות סביבנו, עוטפות אותנו, מלוות אותנו, הופכות לאיבר נוסף. בשנים האחרונות קצב השינויים הטכנולוגיים הואץ ומה שבעבר נתפש כלא יותר מפנטזיה השייכת לז'אנר המדע-בדיוני, הופך למציאות.

 

במהלך ההרצאה נסקור פיתוחים, חידושיים ושינויים מרכזיים במספר טכנולוגיות שכיום קשה לדמיין את העולם שלנו בלעדיהן. הנה רק כמה דוגמאות אשר ייסקרו במהלך ההרצאה:

הטלפון הסלולרי: מי החזיק את הטלפון הסלולרי הראשון, כיצד הטלפונים של העתיד ייראו ומדוע נוקיה בטוחה שבעתיד הטלפון הסלולרי ידע להתאים את גודלו הפיזי לצרכים שלנו?

  • צילום דיגיטלי: לכולם יש כבר מצלמות דיגיטליות – כיצד ינסו החברות השונות לשכנע אותנו לרכשו מצלמה חדשה?

  • טלוויזיה: האם הטלוויזיה תהיה דקה יותר מהטלוויזיות הקיימות? האם בעתיד התמונה שתוקרן אלינו לסלון תהיה תלת-ממדית, ואולי בכלל הולוגרמה ואת מי זה מפחיד?

  • אינטרנט: האם בעתיד נקבל את כל התכנים שלנו מותאמים לטעמנו האישי ומדוע התאמה אישית טומנת בחובה גם סכנות?

  • טכנולוגיות רפואה: בעלי חיים מסוימים יודעים לגדל איברים במידה ואלו נפגעו. אם הם יכולים לעשות את זה, למה לא אנחנו? מצד שני, מי אמר שאנחנו לא יכולים?

  • מחשוב: מתי יופיע בעולם מחשב שידע לחקות את כוח המחשוב של המוח האנושי ומדוע מחשב שכזה עלול להביא לקץ השליטה של בני האדם על כדור הארץ?

 

ניתוחי הטכנולוגיות השונות יוצגו באמצעות תמונות וסרטוני וידאו החושפים את תהליכי המחקר והפיתוח המתרחשים בתוך מעבדות חברות הטכנולוגיה הגדולות בעולם. במהלך ההרצאה נבדקו לאילו תכנים חדשים נחשף באמצעות אמצעי התקשורת והטכנולוגיות החדשות, אילו הזדמנויות עסקיות ייפתחו בשנים הקרובות בפני מי שיהיה ערני מספיק לנצל אותן ובעיקר, כיצד הן עשויות לשנות את חיינו – לטובה ולרעה. 

ד"ר יובל דרור -

ראש המסלול לתקשורת דיגיטלית בבית הספר לתקשורת של המכללה למנהל.

בעבר כתב עורך ופרשן וכותב קבוע בעיתון "הארץ" לאחר מכן שימש ככתב הטכנולוגיה של "חדשות ערוץ 2". במשך ארבע שנים שימש חבר מערכת, בעל טור ופרשן בתחום האינטרנט והטכנולוגיה ב"ידיעות אחרונות". בעל תואר דוקטור בתוכנית ל"מדע, טכנולוגיה וחברה" באוניברסיטת בר-אילן. פרשן ובעל פינה קבועה לענייני אינטרנט וטכנולוגיה בתוכנית "לונדון וקירשנבאום".

תחום עיסוקו הוא אינטרנט אבל בהכשרתו האקדמית הוא סוציולוג והיסטוריון של טכנולוגיה. בשנת 2005 פורסם ספרו "הפוליטיקה של הטכנולוגיה" (הוצאת "מפה") שעוסק בסוגיות החברתיות והפוליטיות שמאחורי אמצעי התקשורת ופיתוחים טכנולוגים חדישים.

סיור נלווים - פרק תמנע

פארק תמנע הוא בקעה רחבת ידיים המשתרעת על שטח של כ 60,000 דונם, וצורתה מזכירה פרסה המוקפת במצוקים תלולים משלושת צדדיה. במרכז בקעת תמנע מתרומם הר תמנע לגובה 453 מטרים. הבקעה עצמה מהווה חלון גיאולוגי החושף תצורות נוף שפוסלו על ידי כוחות הטבע האימתניים במשך אלפי שנים.

לפרטים נוספים על הפארק לחצו כאן

הסיור מיועד לנלווי המשתתפים בכינוס ומאפשר סיור טבע מיוחד בסביבת אילת. 

הסיור מחייב רישום מוקדם כחלק מההרשמה לכינוס.

9/11/2017

09:30

|

דן אילת, לובי

הרצאה לנלווים - לב בריא - מה שחשוב לדעת

ד"ר בלה קויפמן

הרצאה מרתקת מפי קרדיולוגית, מנהלת מרפאת לב האישה, במרכז הרפואי איכילוב. 

9/11/2017

16:30

|

הרודס בוטיק, לורנס

מופע בין כוכבים - דן שפירא

המופע שיצחיק וירגש אתכם.

דן שפירא, שחקן וזמר, במחווה לזמרים שהשפיעו על הזמר העברי ואינם איתנו עוד. 

דן שר ומספר על זמרם שאת חלקם פגש ואף גילם בתיאטרון. 

זוהר ארגוב, מייק בראנט, אריק איינשטיין, אריק לביא, שמוליק קראוס, ג'ו עמאר, אריס סאן, יוסי בנאי, עוזי חיטמן, מאיר אריאל, שושנה דמארי ועוד. 

10/11/2017

20:30

|

דן אילת, Blue

bottom of page